Glanz Company, firma sprztająca Gdańsk

Kompleksowe usługi czyszczenia elewacji.

Specjalizujemy się w czyszczeniu powierzchni pionowych – elewacji, fasad, ścian, dachów. W zależności od potrzeby i specyfiki zlecenia, wykonujemy zlecenia w każdych warunkach terenowych, przy użyciu podnośników lub technik alpinistycznych.

Doczyszczanie cegły, klinkieru, tynku, kamienia, sidingu – Zabieg ten pozwala na utrzymaniu elementów elewacji w dobrej kondycji. Bieżące utrzymanie powierzchni pozwala cyklicznie przywracać pierwotny stan. Wykonujemy czyszczenie elewacji z : tynku. Kamienia, cegły, klinkieru, sidingu, betonu, szkła, blachy, aluminium, materiałów sztucznych, piaskowca,granitu.

Doczyszczanie po budowlane i po remontowe – Usuwamy resztki zaschniętego betonu, rozchlapaną farbę na elementach wykończeniowych, balustradach, czy chodniku oraz wszelkiego rodzaju inne zanieczyszczenia po remontowo-budowlane.

Doczyszczanie hal, pomieszczeń produkcyjnych i magazynowych – Techniczne czyszczenie oraz doczyszczanie powierzchni produkcyjnych i magazynowych ( szklanych, aluminiowych, lakierowanych proszkowo i innych 0 z zbrudzeń takich jak olej, smary, osady,silikon, woski, tłuszcze. Realizujemy prace na powierzchniach pionowych i poziomych: elewacje, dachy, posadzki magazynowe.

Czyszczenie dachów – Zaatakowane przez glony, mchy, pleśnie, grzyby i bakterie. Dachy i dachówki są czyszczone oraz zabezpieczone preparatem zapobiegającym ich ponownemu powstaniu.

Usuwanie wykwitów solnych i wapiennych, mchów, glonów, kleju.

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu!

Email:   glanzcompany24@gmail.comMasz pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Email:   glanzcompany24@gmail.com