Glanz Company, firma sprztająca Gdańsk

Odśnieżanie


GLANZ COMAPANY zajmuje się odśnieżaniem podjazdów, parkingów, chodników, placów oraz boisk sportowych. Poza odśnieżaniem oferujemy również usługę wywozu śniegu.

Dodatkowo proponujemy usługę posypywania piaskiem i solą.

Swoją ofertę kierujemy zarówno do klientów prywatnych jak i instytucji publicznych, osiedli mieszkaniowych , szkół czy marketów, chcących utrzymać zimą swoje otoczenie wolne od zasp czy błota pośniegowego. Zapraszamy do współpracy, gwarantujemy ze swej strony solidność i terminowość wykonania usługi.


CZYM ODŚNIEŻAMY
Stosowany przez nas sprzęt wyróżnia się wysoką jakością i niezawodnością. Dbałość o sprzęt oraz odpowiednia konserwacja przed sezonowa sprawia, że jesteśmy gotowi do interwencji w każdej chwili. Używamy zróżnicowanego sprzętu, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonywać zlecenia wszelkiego pokroju. Dysponujemy sprzętem umożliwiającym odśnieżanie dużych powierzchni ( ciągniki z pługami śnieżnymi, koparko – ładowarka ) oraz mniejszych, w których nie ma możliwości manewrowania ciężkim sprzętem ( mini ciągniki z pługami solarką, traktorki ogrodnicze wyposażone w pługi i tury, odśnieżarki spalinowe wirnikowe, łopaty ).


ODŚNIEŻANIE POSESJI I TERENÓW PRYWATNYCH
Przy odśnieżaniu chodników, alejek, posesji, podjazdów i innych terenów prywatnych zwykle stosujemy cennik oparty o przepracowane godziny lub związany z powierzchnią odśnieżania. Wiadomo im większa powierzchnia tym cena jednostkowa za metr kwadratowy powierzchni jest niższa. Ceny kształtują się indywidualnie i uzależnione są od powierzchni terenu, jego trudności a także dalekości od bazy ( koszt i możliwości dojazdu 0 Ceny oscylują zatem wokół stawek typu 1-3 zł za metr kwadratowy terenu. Rozliczenie godzinowe to koszt w granicach 30-300 zł, w zależności od zastosowanego sprzętu ( od odśnieżania ręcznego po ciężki sprzęt) i dodatkowych usług ( posypywanie solą itd.). Warto przemyśleć, lub skonsultować się z nami jaką techniką ma być odśnieżony Państwa teren. Jako firma zajmująca się odśnieżaniem znamy wszelkie nowinki techniczne które pomogą Państwu szybko i sprawnie usunąć śnieg, co zaoszczędzi Państwa nerwy, portfel i czas. Dostosowanie sprzętu do potrzeb to absolutna podstawa. Nie warto przecież odśnieżać kilka tysięcy metrów kwadratowych łopatą czy przyjeżdżać na małą posesję ciężkim sprzętem.


USUWANIE SOPLI
Usuwanie sopli i lodu to odrębna usługa, nie wliczając się w koszty odśnieżania dachu. Ważne jest, aby pamiętać o usuwaniu niebezpiecznych nawisów lodowych. Stanowią duże zagrożenie dla przechodniów, pojazdów czy samych Państwa, a prawne konsekwencje ewentualnych wypadków zawsze będzie ponosiła osoba odpowiedzialna za zarządzanie nieruchomością. Koszt usunięcia sopli z dachu wyliczany jest na podstawie cen jednostkowych za metr bieżący. Ceny te zaczynają się od kilku złotych za metr bieżący i uzależnione są od wysokości i rodzaju zastosowanego sprzętu.


WYWÓZ ŚNIEGU
W przypadku gdy nie maja Państwo możliwości składowania śniegu a pogoda nie pozwala na roztopienie się pryzm proponujemy usługę wywozu śniegu. Koszt takiej usługi liczony jest zwykle za wywóz 1 metra sześciennego śniegu:

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu!

Email:   glanzcompany24@gmail.comMasz pytania? Zapraszamy do kontaktu!

Email:   glanzcompany24@gmail.com